MBit Casino

Oferta e Mirëseardhjes së Kazinos mBit

Bonus depozite 100% deri në 1.5 BTC +250 rrotullime falas
Rishikimi i Kazinosë mBit
  • Besimi & Drejtësia
  • Lojëra dhe programe kompjuterike
  • Bonuse dhe promovime
  • Mbështetja e klientit
4.5

përmbledhje

Kazino mBit që përmban shpërblime ekskluzive të depozitave të para, promovime, 2500+ lojëra kryesore të kazinosë ⚡ Merrni 100% bonus depozitë të parë deri në 1.5 BTC + 250 rrotullime falas. Kazinoja online mBit është në krye të kumarit të lojërave të fatit. Pavarësisht se nuk ofron monedha të rregullta të Fiat, mBit është një vend i plotë bastesh i klasit botëror. Me mbi 1000 lojëra kazino nga ofruesit e njohur të programeve (përfshirë lojërat Live Dealer, Video Poker, Drops & Wins dhe Provally Fair Games), mBit u jep lojtarëve një sulm jashtëzakonisht të kënaqshëm në botën e lojërave të fatit me kriptovaluta. mBit nuk ka mbështetje telefonike por ofron mbështetje me email 24 orë dhe 7 për biseda të drejtpërdrejta. Mbështetur nga përfitimet e anonimatit për të gjithë lojtarët, mBit është një kazino e sigurt, e sigurt dhe ligjore e cila është shumë e kënaqshme.

Përmbledhje e Kazinos së mBit

👨‍💼 PronarKazinotë Direx NV
📌 Themeluar2014
📝 LicencëCuracao
🌐 Uebfaqewww.mbitcasino.com
Chat Bisedë e drejtpërdrejtëPo
🎲 Lojra2500 +
🗺️ GjuhëtAnglisht, Gjermanisht, Japonisht, Portugez, Rusisht
💱 MonedhatBitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Etherum, Litecoin, Tether
Prov Ofruesit e programeve kompjuterikëLojëra Autentike, Amatic Industries, Belatra, Betsoft, BGaming (SoftSwiss), Blueprint Gaming, Booming Games, Booongo Gaming, EGT Interactive, Endorphina, Evolution Gaming, Evoplay Entertainment, GameArt, Habanero, iGTech, iSoftBet, Lucky, Microgaming Net City, Platipus, Play'n GO, Playson, Playtech, Play Pragmatic, Push Gaming, Quickfire, Quickspin, Red Tiger Gaming, Spinomenal, Thunderkick, Vivogaming, Wazdan, Yggdrasi
Method Metodat e depozitaveBitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Etherum, Litecoin, Tether
Time Koha e PagesësÇast
Method Metodat e PagesësBitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Etherum, Litecoin, Tether
Imit Kufijtë e Pagesës3 BTC Javore / 10 BTC Mujore
. Pajisjet e mbështeturaiPad, iPhone, Android, PC / Mac, Tablet, Windows Phone
Count Vendet e KufizuaraAustralia, Franca, Guiana Franceze, Polinezia Franceze, Gjermania, Izraeli, Italia, Lituania, Hollanda, Antillet Hollandeze, Kaledonia e Re, Portugalia, Porto Riko, Sllovakia, Afrika e Jugut, Spanja, Suedia, Zvicra, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara
💰 Pa bonus depozite50 rrotullime falas
Deposit Bonusi i Depozitës së Parë100% deri në 1.5 BTC + 250 rrotullime falas
Deposit Bonusi i Depozitës së 2-të50% deri në 2.5 BTC
Deposit Bonusi i Depozitës së 3-të75% deri në 1.5 BTC

Kazinoja mBit u themelua në 2014 dhe, në një kohë relativisht të shkurtër, u rrit në popullaritet - kështu që me siguri ata duhet të bëjnë diçka siç duhet? mBit bie nën flamurin e Kazinove DIREX NV, një kompani që zotëron dhe operon shumë marka të tjera të suksesshme të kazinove në internet, përfshirë Bitstarz, Betchain dhe Cryptowild. Kjo do të thotë që jo vetëm që ka shumë mbështetje financiare dhe siguri, por edhe një përvojë të pasur brenda industrisë.

Faqja u krijua fillimisht me një qëllim të lartë për t'u bërë kazinoja e parë e licencuar dhe e ligjshme e udhëhequr nga Bitcoin online. Misioni i saj për të vendosur Bitcoin në mënyrë të vendosur në qendër të vëmendjes ka paguar dividentë në vitet e fundit, pasi fatet e mBit u ndërthurën me një cryptocurrency që bënë me sukses hapin në rrjedhën kryesore. mBit e ka gjetur veten lart në shumicën e listave të ekspertëve të kazinotë kryesore në internet Bitcoin ose kriptomonedha.

Pa dyshim, është një fushë e pretendentëve që është shumë më e vogël se ajo e monedhës së rregullt kazinove online - megjithatë, reagimet e lojtarëve nuk kanë qenë asgjë spektakolare. Nëse ju vetë e keni bërë tashmë kalimin në Bitcoin, atëherë mund të jetë mBit Online gambling qendër për të gjitha nevojat tuaja? Le të hedhim një vështrim se çfarë ofron kjo faqe inovative e basteve që të mund të vendosni vetë.

Uebfaqja e Kazinos mBit

Uebfaqja është një përzierje e pazakontë e profesionalizmit dhe argëtimit. Sfondi i zi thotë gjithë biznesi, ndërsa grafika vizatimore e lojërave dhe specialeve të ndryshme bën thirrje për t'i shijuar të gjitha kazino mBit ka për të ofruar. Në shikim të parë, mund të duket paksa mbingarkuese, por kjo është më shumë për shkak të vëllimit të madh të lojërave dhe ofertave dhe në asnjë mënyrë nuk është reflektim i përdorshmërisë së faqes. Në fakt, është dizajnuar dhe paraqitur shumë më intuitivisht se shumica e kazinove në internet.

Për një fillim të shpejtë në faqen kryesore, do të gjeni disa opsione të lehta për t'u hyrë me një shumëllojshmëri të shfaqur në secilën kategori: Lojërat e reja, Lojërat më të mira të Kazinos, Lojërat Popullore të Tavolinës, Lojërat Popullore të Drejtpërdrejta, Ofruesit e Lojërave të Kazinos, Të gjitha Lojërat, pastaj një listë e fituesve të fundit (e cila për të qenë e sinqertë duket më shumë si një mjet vetë-promovues sesa një përmirësim) dhe Program VIP detajet.

Një tipar unik menjëherë i goditur shfaqet përgjatë dorës së djathtë të faqes kryesore: Një funksion bisede për klientët e regjistruar, ku ata mund të bisedojnë mes tyre në një fije ose për stafin. Unusualshtë e pazakontë dhe pak si media sociale pikërisht atje në një kazino në internet, por nëse nuk ju pëlqen, thjesht mund ta mbyllni dritaren.

Në të majtë, do të shihni një skedë me një menu tërheqëse që shfaq Lojëra, Gara mBit, Promovime, Rreth Nesh dhe Blog. Në pjesën e sipërme të ekranit është një replikim i tre prej atyre kategorive: Lojërat, Garat mBit dhe Promovimet. Bashkimi me këto është një skedar i dobishëm i kërkimit ku mund të shkruani një emër specifik të një loje për navigim më të shpejtë.

Lojërat e Kazinosë mBit

Duke klikuar mbi lojërat do të çoheni në një shfaqje të afërsisht 1200 lojërave që ofrohen në kazinotë online mBit. Ky është një numër mjaft mbresëlënës për një kazino në internet që pranon vetëm monedhën e kriptuar. Gjetja e një shumëllojshmërie kaq të madhe lojërash kripto nën një 'çati' virtuale është një urdhër i gjatë, kështu që ky është një plus i madh në favor të mBit.

Përgjatë pjesës së sipërme të lojërave, do të shihni kategoritë: Lojëra elektronike, Blackjack, Video Poker, Tregtar i Drejtpërdrejtë, Ruletë, Baccarat, Lojëra me Jackpot, Lojëra Tavoline dhe Fitime & Rënie. Si me shumicën kazinove online, lojëra elektronike janë më të njohurat dhe më të shumtat nga të gjitha lojërat. Kombinimi i argëtimit dhe fitoreve masive ka shumë të ngjarë t'i mbajë ata në ballë të kazinove në internet përgjithmonë.

Në mBit, nuk do të gjesh një gamë të gjerë të lojërave elektronike si disa kazino në internet me valutë të rregullt, POR siç u përmend më parë, për një kazino kripto në internet, zgjedhja thjesht nuk mund të mposhtet. Diapazoni i madh i llojeve, temave dhe ofruesve të shërbimeve të lojërave elektronike është mbresëlënës - tiparet e kompanive të lojërave të softuerit si Bgaming, Endorphina, GameArt, Betsoft, Spinemonel dhe Pragmatic Play të gjitha kanë luajtur një pjesë të madhe në sjelljen Lojërat e fatit të Bitcoin në rrjedhën kryesore. Mjaft tituj të tyre kryesorë janë në dispozicion në mBit, duke siguruar një nivel të lartë cilësie.

Këta tituj përfshijnë hite si Book of pYramids, Satoshi's Secret, Thunder Bird, 2 Milion para Krishtit, At The Copa, Slot 'n Roll, Mighty Kong dhe Panda's Fortune.

Seksioni Blackjack përmban rreth 11 lloje të ndryshme të lojës klasike. Sigurisht, disa kazino në internet kanë më shumë, por sa mënyra mund të arrini në 21? Për ne, ato më tërheqëse duken si Dorëzimi i Blackjack dhe Blackjack Evropian.

Seksioni Video Poker në kazino mBit supozohet se është një nga më të njohurit e tyre dhe përmban 16 variacione. Këto përfshijnë Jacks or Better, Wild Texas, Joker Poker, Double Joker Poker dhe Five Draw Poker.

Kategoria Drejtpërdrejtë e Tregtarëve është ofruesi i softuerit të centralit elektrik Evolution Gaming që ofron 53 lojëra të drejtpërdrejta tregtari. Ky ofrues është njohur prej kohësh si furnizuesi premium i softuerit për lojëra të drejtpërdrejta të tregtarëve në kazinotë në internet. Pra, është një grusht shteti për një kazino në internet vetëm të kriptomonedhave si mBit për të bërë partner me një kompani të tillë të centralit.

Ndër 53 lojëra të drejtpërdrejta të tregtarëve që ofrohen, do të gjeni shumë variacione të klasikëve të vjetër si blackjack, baccarat dhe ruletë, së bashku me Dreamcatcher tepër të popullarizuar - një ofertë e tipit "lojë show". Videoja është e qartë dhe e qartë pa vonesa dhe loja e lojës është e shpejtë dhe e pandërprerë. Me kalimin e kohës, shpresojmë që kjo pjesë e tregtarëve të drejtpërdrejtë të rritet për të përfshirë një spektër më të gjerë lojërash si zaret dhe më shumë mundësi me tema të shfaqjes së lojërave. Sidoqoftë, është një grup mjaft mbresëlënës.

Lojërat me ruletë janë në furnizim të bollshëm me 50 që ofrohen në kazinonë mBit. Ndërsa kjo mund të jetë e mbingarkuar, të paktën ju e dini që pa marrë parasysh se çfarë variacioni të kësaj loje klasike ju pëlqen, ka shumë të ngjarë që ta gjeni në mBit. Disa nga standout-et përfshijnë Ruletën Franceze, Ruletën Speed, Ruletën Japoneze, Ruletën Double Ball dhe Ruleta En Vivo.

Seksioni Baccarat përmban një duzinë variacionesh të kësaj loje përherë të popullarizuar me letra, përfshirë Speed ​​Baccarat, Baccarat Squeeze dhe Salon Prive Baccarat.

Lojërat Jackpot në kazinotë online mBit janë një shumëllojshmëri e vlerësuar lojërash me potencial masiv fitues. Duke qenë një kazino në internet vetëm për kriptovalutat, fitimet maksimale mund të mos arrijnë lartësitë marramendëse të kazinove të tjera në internet, por përsëri mund të ngjiten në miliona dollarë, duke bërë të mundur një fitore që ndryshon jetën. Na pëlqyen pamjet e The Slot Father. Vajza e mirë Vajza e keqe, Z. Vegas dhe Dhoma e Thesarit si lojëra argëtuese të mundshme që mund të sjellin fitore të mëdha.

Lojërat e tryezës janë të përfaqësuara mirë në kazinotë online mBit me një zgjedhje të larmishme prej mbi 300 në total. Ju do të jeni në gjendje të gjeni çdo lojë tryeze që keni luajtur në një kazino me bazë në tokë, së bashku me zbulimin e shumë variacioneve të reja për t'i mbajtur gjërat të freskëta dhe interesante.

Rënie & Fitime në kazino mBit është një kategori emocionuese që i sheh lojtarët të marrin shanse për të fituar çmime të mëdha thjesht për të shijuar lojërat e specifikuara. Zakonisht ka rreth një duzinë ose më shumë nga këto lojëra pragmatike Luaj të cilat janë renditur në seksionin Rënie & Fitime. Thjesht vini bast një minimum prej 0.000062 BTC për ndonjë nga këto lojëra dhe automatikisht do të futeni në Daily Cash Drop dhe në turneun javor. Çmimet deri në 0.1 BTC jepen çdo ditë dhe deri në 1.2 BTC në javë.

Promovimet e Kazinos mBit

Jo i ndrojtur për të ofruar shpërblime të jashtëzakonshme për lojtarët, kazino online mBit vazhdimisht shton oferta të shkëlqyera promovuese. Por, para se t'i rendisim ato, le të shohim atë që është në krye të listës - të bashkohemi UltraGambler dhe merrni një bonus ekskluziv depozite që arrin në një befasues 5 BTC + 300 Rrotullime Falas.

Ky bonus i mirëpritur siguron që jo vetëm tuaji bonusi i parë i depozitës merr një bonus të majmë (110% deri në 1BTC + 250 Rrotullime Falas) por edhe depozitimin tuaj të dytë (50% deri në 2.5 BTC + 250 Rrotullime Falas) dhe depozitën tuaj të tretë (75% deri në 1.5BTC). Kështu që filloni tani!

Do të ketë gjithashtu shumë promovime të tjera më tej gjatë udhëtimit tuaj mBit:

  • Dy bonuse depozite 100% deri në 0.25 BTC çdo të Premte!
  • 30% bonuse depozite çdo të mërkurë dhe të enjte kur luani lojëra elektronike të specifikuara.
  • 20% VIP Cashback për të gjithë lojtarët në çdo humbje deri në 0.1 BTC çdo ditë!

Siguria dhe Siguria e Kazinos mBit

Kazinoja mBit ka politika shumë të rrepta në lidhje me mbrojtjen e lojtarit, duke siguruar që enkriptimi SSL të përdoret në çdo kohë për qetësinë dhe sigurinë tuaj.

Depozitat dhe Tërheqjet e Kazinos mBit

Metodat e depozitimit dhe tërheqjes në kazinotë mBit padyshim që u përgjigjen kriptomonedhave të ndryshme që ato ofrojnë - Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin dhe Tether. I përshtatshëm dhe më i rëndësishëm. INSTANT, depozitat dhe tërheqjet janë një kartmonedhë e madhe.

A është miqësore mobilja e kazinosë online mBit?

Pas testimit të mBit në platforma të ndryshme, është e qartë se përvoja nuk është "ujitur" kur luani në një pajisje të lëvizshme. Pavarësisht nëse është Android ose iOS, përsëri do të merrni përvojën e plotë të basteve Mbit në celularin tuaj.

A është e drejtë kazino në internet mBit?

Mbit është një nga kazinotë në internet më të respektuara të kriptomonedhave përreth. Ky reputacion është fituar duke u dhënë lojtarëve një shans të drejtë fitimi. Softueri është nga ofrues të klasit botëror të cilët vlerësohen po aq shumë. Shumica dërrmuese e lojërave në mBit janë Provally Fair, duke ofruar edhe më shumë siguri.

Mbështetje Kazino mBit

24/7 Mbështetja për Bisedë e Drejtpërdrejtë dhe e-mail është në dispozicion në Anglisht, Gjermanisht, Rusisht Japoneze dhe Portugeze. Ndërsa do të ishte mirë që të ketë një shtesë të kontaktit telefonik, mbështetja ishte sidoqoftë miqësore dhe efikase.

Pse duhet të luani në Kazino mBit?

Kazinotë në internet me kriptovaluta, megjithëse nuk janë aq të njohura sa kazinotë e rregullta në internet, po rriten me një shpejtësi eksponenciale. Shumë nuk janë të licencuar dhe shumë pak kanë reputacionin e shkëlqyeshëm që ka kazinoja mBit. Një kazino e licencuar plotësisht në internet që është me cilësi të pastër është një zbulim i rrallë - madje edhe më shumë në botën e kriptove. Mbit Kazinoja në internet është aq e mirë sa mund të jetë e vlefshme të merret parasysh kalimi në të kumar kumari nëse keni qenë në gardh për një kohë. Nëse e keni bërë atë hap tashmë, atëherë bashkohuni me mBit pa mend - bëjeni sot dhe filloni të argëtoheni!