Kazino e egër Tokio

Tokio e Ofertës së Mirëseardhjes

Merrni deri në 300 € + 150 Rrotullime falas
Rishikimi i egër i Kazinos në Tokio
  • Besimi & Drejtësia
  • Lojëra dhe programe kompjuterike
  • Bonuse dhe promovime
  • Mbështetja e klientit
4.4

përmbledhje

Wild Tokyo është një platformë kumari në internet me temë Japoneze që ofron shumë larmi lojërash me shumë tituj kazino me cilësi të lartë. Duke pasur lojëra të mundësuara nga disa nga ofruesit më të mirë të programeve në industri, ju mund të prisni orë argëtimi dhe kënaqësie këtu. Për më tepër, kazino punon me mjaft procesorë të ndryshëm pagese, duke përfshirë edhe ato të kriptos, në mënyrë që të mund të shijoni gjithashtu depozita dhe tërheqje të menjëhershme.

Pasqyrë e Kazinos së egër Tokio

👨💼 pronarAltacore NV
📌 I themeluar2020
📝 LiçensëCuracao
🌐 Webfaqjawww.wildtokyo.com
💬 Jetojnë e Chat-itPo
🎲 Lojra1800 +
🗺️ GjuhëAnglisht, Finlandisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Norvegjisht, Polonisht, Rusisht
💱 MonedhatEuro, dollarë kanadezë, korona norvegjeze, zloty polake, rubla ruse, Bitcoin, Litecoin, Ethereum
👨💻 Ofruesit e softueritAmatic Industries, Betsoft, Big Time Gaming, Booming Games, Booongo Gaming, EGT Interactive, Elk Studios, Evolution Gaming, Ezugi, iSoftBet, Mascot Gaming, Microgaming, NetEnt, NetGame, Nolimit City, PariPlay, Play 'n GO, Playson, Pragmatic Luaj, Lojëra me Push, Quickspin, Lojëra me Red Rake, Lojëra Relax, Spinomenal, Thunderkick, Wazdan
💳 Metodat depozitueseMastercard, Visa, Transfertë Bankare, Bitcoin, EcoPayz, Ethereum, eZeeWallet, GiroPay, Interac, Jeton, Transfer i menjëhershëm i Bankës Klarna, Litecoin, MiFinity, MuchBetter, Neosurf, Neteller, Paysafe Card, QIWI, Transferim i Shpejtë, Skrill, Sofortuberweit, Sofortuberweit Me të vërtetë, Zimpler
⏱️ Koha e pagimitEWallets: 0-24 orë
Pagesat e kartës: 3-5 ditë
Transferet e Bankës: Ditë 3-5
🏧 Metodat pagimMastercard Visa, Transfer Bankar Bankar, Bitcoin, Ethereum, eZeeWallet, Interac, Litecoin, MuchBetter, Neteller, QIWI, Transferimi i Shpejtë, Skrill, SticPay, Trustly, Zimpler, EcoPayz
🤑 Kufijtë e pagimitPër transaksion: 400 EUR / 500 CAD / 4 000 NOK / 25000 RUB
Në 24 orë: 400 EUR / 500 CAD / 4 000 NOK / 25000 RUB
Në muaj: 10 000 EUR / 15 000 CAD / 100 000 NOK / 650 000 RUB
💻 Pajisjet e mbështeturaiPad, iPhone, Android, PC / Mac, Tablet, Windows Phone
🚫 Vende të kufizuaraAfganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahamas, Botsvana, Kamboxhia, Kubë, Ekuador, Etiopi, Estoni, Francë, Ganë, Guatemala, Guajana, Hong Kong, Iran, Irak, Itali, Izrael, Kuvajt, Laos, Maltë, Mianmar , Namibia, Hollanda, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panama, Papua Guinea e Re, Peruja, Filipinet, Portugalia, Serbia, Singapori, Sri Lanka, Sllovakia, Afrika e Jugut, Sudani, Siria, Tajvani, Tajlanda, Trinidad dhe Tobago, Tunizia, Uganda, Jemeni, Zimbabve
💰 Bonusin e Depozitave 1st100% përputhen deri në 100 € për depozitat prej 20 € ose më shumë + 100 Rrotullime falas për depozitat mbi 50 €
💰 Bonusin e Depozitave 2nd50% deri në 200 € për depozita prej 30 € ose më shumë
💰 Bonusin e Depozitave 3nd50 rrotullime falas për depozitat prej 30 € ose më shumë

Themeluar në vitin 2020, Wild Tokyo është një kazino në internet në pronësi dhe operohet nga Altacore NV dhe punon nën licencën e Curacao. Fatmirësisht, kazino është e sigurt dhe bën mirë të mbrojë të dhënat e lojtarëve të saj. 

Lidhur me bibliotekën e lojërave Wild Tokyo, ka shumë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra të drejtpërdrejta tregtari për të shijuar në kazino. Janë paraqitur të gjitha veprat më të famshme të NetEnt, Microgaming, Evolution dhe ofruesve të tjerë të mëdhenj. Mund t'i shijoni edhe në celular, pasi Wild Tokyo është plotësisht miqësor ndaj celularëve dhe punon në mënyrë të përsosur në pothuajse çdo smartphone ose tablet.

Uebfaqja e Kazinos së Tokios së Egër

Sapo të hyni, do të vini re shpejt se faqja e internetit e Tokios të Tokios është mjaft intuitive dhe e drejtpërdrejtë. Lejon lundrim të shpejtë dhe të lehtë edhe kur e vizitoni për herë të parë. Vizualisht, ka një dizajn të shkëlqyeshëm me një sfond të errët dhe theksime të ngjyrave neoni. Ju do të vini re se jeta e natës e frymëzon atë në Tokio, kështu që ndërfaqja e saj është një autentike që nuk e shihni çdo ditë. Në faqen kryesore, hapësirën më të madhe e zënë lojërat e paraqitura me miniatura të mëdha. Mbi to, ju mund të gjeni të gjithë ofruesit e njohur që mund të përdorni për të filtruar lojërat. Ju mund të shihni një shirit anësor me shkurtore në të gjitha faqet e rëndësishme në Wild Tokyo Casino në të majtë.

Lojëra elektronike në Kazinotë Wild Tokyo

Adhuruesit e lojërave elektronike do të jenë të lumtur me koleksionin e lojërave elektronike në Wild Tokyo Casino. Me tituj nga mbi 30 ofrues të ndryshëm, ka thjesht shumëllojshmëri të mjaftueshme për të kënaqur pothuajse nevojat e çdo lojtari. Ju mund të prisni të gjeni tituj të njohur si Jammin Jars, Gonzo's Quest, Lil Devil dhe shumë të tjerë. Ju madje mund të luani një demo të lojërave elektronike falas dhe të mësoheni me mekanikën e lojës para se të vini para të vërteta.

Jackpots në Kazinotë Wild Tokyo

Nëse e doni tronditjen e ndjekjes së një çmimi masiv jackpot, Wild Tokyo Casino ju ka mbuluar. Ekziston një listë e gjerë e titujve të çmimeve të çmimeve, duke ofruar shpërblime ujitje dhe shumë entuziazëm në të. Disa preferuarat e tifozëve si sloti Divine Fortune dhe Fire Forge janë ndër lojërat më të famshme të jackpot-it Wild Tokyo Casino.

Lojërat e tryezës në Kazinon Wild Tokyo

Përveç lojërave elektronike klasike dhe çmim i parë argëtues, ka shumë lojëra tryeze të disponueshme edhe në Wild Tokyo Casino. Ju mund të gjeni lojëra të panumërta klasike të kazinosë si poker, blackjack, baccarat dhe ruletë në bibliotekën e lojërave në tryezë. Ju mund të luani tituj video poker, ose nëse e preferoni atë, mund të zhyteni në një raund të një loje tregtari të drejtpërdrejtë në kazinonë e drejtpërdrejtë.

Kazino e egër e drejtpërdrejtë Tokio

Kazinoja e drejtpërdrejtë në Wild Tokyo ka tregtarë profesionistë të drejtpërdrejtë, transmetime fantastike HD dhe një atmosferë që do ta çojë lojën tuaj të fatit në internet në nivelin tjetër. Ka kaq shumë opsione të ndryshme për të zgjedhur, kështu që fillestarët dhe veteranët mund të gjejnë lehtësisht atë që kërkojnë në të. Sigurisht, tabelat e tjera ofrojnë mundësi të ndryshme bastesh dhe madhësi bastesh në mënyrë që të mund të marrësh zgjedhjen tënde sipas stilit dhe buxhetit tënd të lojës.

Promovime të kazinove të egra të Tokios

Bonus i Mirëseardhjes së Kazinos së Tokios

Ka mjaft promovime të ndryshme që mund të përfitoni nga Wild Tokyo Casino. Bonusi i mirëseardhjes është në dispozicion për të gjithë lojtarët e regjistruar rishtas, dhe vlen për tre depozitat fillestare që bëni në faqen e internetit:

  • Depozita 1st: një ndeshje 100% deri në 100 € për depozita të paktën 20 €. Për depozitat mbi 50 €, ju do të merrni 100% deri në 100 € + 100 rrotullime falas.
  • Depozita 2nd: 50% deri në 200 € për depozita të paktën 30 €.
  • Depozita 3rd: 50 rrotullime falas për depozitat prej të paktën 30 €.

Fondet e bonusit dhe rrotullimet falas kanë një kërkesë për bast të vendosur në 45x, kështu që duhet t'i plotësoni ato para se të merrni një pagesë. Përveç paketës klasike të mirëseardhjes, Kazinoja Wild Tokyo ka Bonusin e Mirëseardhjes me Roller të Lartë që jep 125% deri në 1,000 € por zakonisht kërkon depozita më të gjera.

Kthim i lehtë i së hënës

Nëse depozitoni të paktën 50 € gjatë javës, Wild Tokyo Casino do t'ju shpërblejë me një bonus 10% të kthimit të parave. Fondet e bonusit kanë një kërkesë 30 herë për bast. Mos harroni se mund të përmbushni kërkesat e basteve vetëm duke luajtur në lojëra elektronike Wild Tokyo Casino, kështu që lojërat e tryezës nuk do të vlejnë për to.

Ringarko Bonusin e Fundjavës

Kazinoja Wild Tokyo është e gatshme t'ju shpërblejë me një rimbushje prej 40% deri në 250 €, për sa kohë që ju depozitoni të paktën 20 €. Ky promovim është i disponueshëm për lojtarët që kanë bërë të paktën një depozitë nga e Premtja deri të Dielën, dhe kërkesa e tij për bast është 45x.

Wildshtë Wild Tokyo Casino Mobile Friendly?

Casino Wild Tokyo është një platformë kumari miqësore për celularët dhe mund ta shijoni atë nga pothuajse çdo pajisje mobile. Uebfaqja është mjaft e përgjegjshme dhe funksionon mjaft mirë për sa kohë që lidhja juaj e internetit është e qëndrueshme. Megjithëse nuk ka një aplikacion Wild Tokyo Casino, ju ndoshta nuk do të keni ndonjë problem të varur ose kohë ngarkese.

Mbështetja për Klientin e Wild Tokyo

Nëse po luftoni me një çështje ose në lidhje me përvojën tuaj në Wild Tokyo Casino, mund të kontaktoni me tryezën e ndihmës. Ju mund të kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit me email, bisedë të drejtpërdrejtë ose telefon. Agjentët që punojnë në shërbimin ndaj klientit janë profesionistë dhe të aftë t'ju ndihmojnë në shqetësimet tuaja 24/7. Zakonisht, biseda e drejtpërdrejtë është opsioni më i shpejtë, por shumë pjesëmarrës preferojnë të kërkojnë ndihmë përmes telefonit.

Email: [email mbrojtur]

Telefoni: + 35-725-654-149

Wild Tokyo Security

Për të siguruar mbrojtjen e të dhënave për lojtarët e saj, Wild Tokyo Casino përdor një protokoll të kriptimit 128-bit. Shtë një masë mbrojtëse e nivelit të lartë e përdorur në pothuajse të gjitha kazinotë me reputacion që mban informacionin e lojtarit të sigurt dhe konfidencial në çdo kohë. Ju mund të jeni të sigurt se kazino bën gjithçka për t'i mbajtur të dhënat tuaja të sigurta dhe të mbrojtura mirë. Kazinoja mban një licencë Curacao, dhe ju mund të jeni të sigurt se është e sigurt.

Depozitat dhe Tërheqjet në Kazinon Wild Tokyo

Për t'i lejuar lojtarët e saj të përdorin një metodë të përshtatshme, Wild Tokyo Casino punon me procesorë pagese mjaft të ndryshëm. Ju mund të bëni transaksione në kazino me karta krediti, Skrill, Neteller, EcoPayz, Neosurf, Interac dhe madje edhe disa kriptos. Për bankat, kufiri maksimal i tërheqjes është vendosur në 15,000 € në muaj.

Pse duhet të luaj në Kazino Wild Tokyo

Kazinoja Wild Tokyo bën mirë në shumë aspekte, kështu që do të ishte një ide e mirë për çdo lojtar që t'i jepte një shans, pa marrë parasysh preferencën. Ka shumë lojëra, funksionon mirë në celular dhe është kripto-miqësore. 

Bixhozi në faqen e internetit është i sigurt dhe lojtarët gjithmonë mund të presin mbështetje nga agjentët e dobishëm të mbështetjes së klientit. Kur të filloni, kazino do t'i japë buxhetit tuaj një nxitje të këndshme me bonusin e mirëseardhjes dhe do të rrisë shanset tuaja për të fituar. Në përgjithësi, Wild Tokyo Casino është një zgjedhje e shkëlqyeshme dhe ju mund t'i jepni një të shtënë.