Kazino Euro

CasinoEuro Oferta e Mirëseardhjes

Depozitë deri në 300 € për të luajtur me 600 €
Rishikim Euro i Kazinos
  • Besimi & Drejtësia
  • Lojëra dhe programe kompjuterike
  • Bonuse dhe promovime
  • Mbështetja e klientit
4.1

përmbledhje

CasinoEuro është një kazino në internet për miqësorët, e cila u ofron lojtarëve një nivel të lartë të kënaqësisë së klientit, opsioneve të sigurisë dhe bastit. Si pjesë e Kazinove BML Group Ltd, CasinoEuro ka qëndrueshmërinë dhe mbështetjen e një kompanie të suksesshme me një portofol në rritje të vendeve me reputacion të lojërave të fatit në internet. Me ofruesit kryesorë të programeve në botë që pajisin CasinoEuro me një mori lojërash kazino dhe një Kazino të shkëlqyeshme të drejtpërdrejtë, klientët e etur për propozime argëtuese të lojërave të fatit do të jenë të kënaqur (pavarësisht nga një përzgjedhje e vogël e lojrave në tryezë). 24/7 mbështetje për klientët në 7 gjuhë dhe një kufi ditor domethënës mjaft i konsiderueshëm prej 50 000 Euro e bëjnë CasinoEuro një zgjedhje madhështore.

Pasqyrë e Euro e Kazinos

👨‍💼 PronarKazinot BML Group Ltd
📌 Themeluar2002
📝 LicencëKomisioni i Kontrollit të Bixhozit Alderney, Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Lojërave të Fatit në MB
🌐 Uebfaqewww.casinoeuro.com
Chat Bisedë e drejtpërdrejtëPo
🎲 Lojra2143 +
🗺️ GjuhëtAnglisht, finlandez, gjermanisht, norvegjez, polak, portugez, spanjisht
💱 MonedhatCZK, EUR, GBP, NOK, PLN, USD
Prov Ofruesit e programeve kompjuterikëLojërat Evolution, GTS, IGT (WagerWorks), iSoftBet, Lojërat Leander, Microgaming, NetEnt, Novomatic, Nyx Interactive, Play'n GO, Quickfire, Quickspin, Red Tiger Gaming, Thunderkick, Yggdrasil Gaming
Method Metodat e depozitaveTransfertë e drejtpërdrejtë bankare, Entropay, Transfertë e menjëhershme bankare, Mastercard, Neteller, Paypal, Paysafecard, Skrill, Sofortuberwaisung, Trustly, Visa
Time Koha e PagesësÇast
Method Metodat e PagesësTransfer bankar, Entropay, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Aftësi, Visa
Imit Kufijtë e PagesësLimit
. Pajisjet e mbështeturaiPad, iPhone, Android, PC / Mac, Tablet, Windows Phone
Count Vendet e KufizuaraKina, Franca, Hong Kongu, Afrika e Jugut, Spanja, Shtetet e Bashkuara
Deposit Bonusi i Depozitës së ParëDepozitë deri në 300 € për të luajtur me 600 €

CasinoEuro është një person i besuar kazino në internet markë që ka ekzistuar që prej kthimit në 2002. actuallyshtë në të vërtetë pjesë e një prej grupeve më të vjetra, më të vendosura të kazinosë (BML) në botë. I drejtuar kryesisht drejt Evropës dhe Mbretërisë së Bashkuar, CasinoEuro vjen me një reputacion të patëmetë si një produkt cilësor me shërbim të klasit të lartë. A jeton deri në hype?

Kur hyn CasinoEuro përshtypja e parë e menjëhershme është se është pak më e freskët dhe argëtuese se disa nga të tjerat kazinove online në Grupin BML. Sigurisht, është akoma i dizajnuar në mënyrë profesionale dhe i shtruar mjeshtërisht, por me një ndjesi pak festive të ngjyrave të ndritshme. Warmshtë e ngrohtë, tërheqëse dhe e lehtë për tu lundruar. Në mes të faqes, do të shihni një shirit menuje me: rekomanduar, Slote, Jackpots, Kazino Live, Jackpots Daily, Lojëra Tavoline, Video Poker, Bingo, listë AZ të lojërave dhe Promovime. Në pjesën e sipërme të majtë të ekranit, do të shihni një menu të zgjerueshme ku mund të përdorni aplikacionet dhe mbështetjen e celularëve.

Lojërat e Rekomanduara në CasinoEuro

Një shumëllojshmëri e Lojra, të reja dhe të vjetra, të zgjedhura për ju. Kjo përzgjedhje e lojës nuk është e personalizuar, por është zgjedhur me kujdes për të pasqyruar një pamje të së mirës që CasinoEuro ka për të ofruar. Ju do të gjeni tituj të mirënjohur si Book of Dead së bashku me lojërat progresive jackpot si Mega Moolah dhe madje edhe lojërat Live Casino. Ashtë një shuplakë e vërtetë e Online gambling gati dhe duke pritur për ju.

Lojëra elektronike Kazino CasinoEuro

Pa një shumëllojshmëri fantastike të lojërave elektronike, një kazino në internet nuk ka asnjë shans për të mbajtur interesin e lojtarëve. Për fat të mirë, në CasinoEuro, ju do të gjeni mbi 1000 nga dyqanet më të nxehta në dispozicion në internet. Një mori avantazhesh ofruesit e programeve kazino siguroni zgjedhjen vezulluese. Këto përfshijnë emra të fuqive si Microgaming dhe NetEnt dhe kompani më të vogla të reja si Leander Games dhe Nyx Interactive.

Pasi të futeni në seksionin Slots, do të shihni një nënmeny të përshtatshme që përmban: Të gjitha Lojërat, Lojërat Ekskluzive dhe Jackpot. Shoshimi i të gjitha lojërave mund të jetë sfidues, prandaj ka mundësi kërkimi, renditje dhe filtrimi. Mund të kërkoni për një titull specifik të lojës, të renditni sipas emrit ose popullaritetit, ose të filtroni nga ofruesi i softuerit.

Në seksionin Lojëra të reja, do të gjeni lojëra elektronike më të fundit të parashikuara ndërsa lëshohen. Sepse CasinoEuro është pjesë e një grupi më të madh të kazinove, ata janë në gjendje të marrin titujt më të rinj sa më shpejt që të jenë në dispozicion. Në kohën e këtij shqyrtimi, disa të ekspozuar ishin Agimi i Egjiptit Crystal Cavern, Royal Mint dhe Lulelakër i egër.

Opsioni i menusë së Lojërave Ekskluzive ju jep juve akses në një përzgjedhje të vogël, por madhështore të lojërave elektronike në internet që janë ekskluzivisht të disponueshme në CasinoEuro. Këto përfshijnë Way Out Wilds, Cosmic Eclipse, Howlin Wilds, Alice Cooper dhe Supershots.

Jackpot në nën menunë e lojërave elektronike duket si mbingarkesë sepse këto Lojërat Kazino formojnë pjesë të Menysë Kryesore.

Jackpots CasinoEuro

Në këtë seksion do të gjeni çmime të çmuara, të cilat disi në mënyrë hutuese nuk janë të organizuara në shumat e Jackpot-it. Sidoqoftë, Jackpot-et progresive me pishinat më të mëdha janë ndër më të popullarizuarat, kështu që ato bëjnë default në faqen e parë. Mega Moolah është një favorit i të gjitha kohërave me fitime të jashtëzakonshme të çmimeve të mëdha potenciale. Opsione të tjera të shkëlqyera fituese të mëdha përfshijnë Mega Fortune dhe Mega Moolah Isis. Ashtë për të ardhur keq për mënyrën e paraqitjes së titujve sepse të gjitha çmimet e para progresive sigurisht që ofrohen në CasinoEuro, thjesht jo të renditura mirë.

CasinoEuro Kazino e Drejtpërdrejtë

Standardi i artë i industrisë, Microgaming, siguron lojërat CasinoEuro Live Casino. Në total ekziston një përzgjedhje e 49 lojërave, e cila është një total i drejtë për çdo Kazino Live.

Asortimenti i zakonshëm i të preferuarave të tilla si blackjack, baccarat dhe ruletë të gjitha kanë versione të ndryshme për t'ju mbajtur të interesuar. Ndoshta më të shquar janë lojërat më unike të kazinosë live si Dreamcatcher, Monopoly dhe Football Studio.

Kazino e Drejtpërdrejtë në CasinoEuro kryen pa vonesa, madje edhe me një lidhje mjaft të vjetëruar (u testua me aq pak sa një rrjet 3g). Gameplay është i shkëlqyer dhe zgjedhja e opsioneve të lojrave është bujare.

CasinoEuro çmime të përditshme

Përzgjedhjet e Jackpot-eve që duhet të fitohen çdo 24 orë janë mbresëlënëse, me gati 40 në total të ofruara. Shuma e Jackpot-it Ditor shfaqet qartë në krye dhe normalisht arrin një shumë shumë mbresëlënëse (shkon në dhjetëra mijëra Euro). Disa nga më të njohurit përfshijnë Misterin e mbështjellë, Miniera e Thesarit, Piratët e Derrkucëve dhe Fat i Dragoit.

Lojërat e Tavolinës CasinoEuro

Një përzgjedhje disi e varfër e vetëm 17 lojërave në tryezë i pret lojtarët. Ndërsa ka disa variacione në Blackjack, Poker dhe Ruletë, dikush do të priste më shumë mundësi nga një udhëheqës kazino në internet. Të gjitha lojërat në tryezë janë të shkëlqyera, por mungesa e opsioneve është një negativ i qartë për CasinoEuro.

CasinoEuro Video Poker

Shtë mirë të shohësh atë CasinoEuro ka në dispozicion Video Poker. Ndërsa ka vetëm 3 lojëra në këtë seksion, shumë kazino në internet nuk kanë asnjë Video Poker. Opsionet e Video Poker janë Jacks ose Better Double Up, All Aces Poker dhe Jackpot Poker.

KazinoEuro Bingo

Një seksion tjetër ku CasinoEuro është i pajisur mirë është seksioni i tyre Bingo> Nuk është për t'u habitur që Bingo është ndonjëherë popullor në Evropë. Lojtarët do të jenë të kënaqur me pesë dhomat e bingos në dispozicion në CasinoEuro: Dhoma e Bingo-t e Miqësisë, Dhoma Bingo e Sapphire, Dhoma e Bingo-së së Shpejtë dhe Dhoma e Bingos së Rainbow-t.

Promovimet e CasinoEuro

Duket se nuk ka një përmbytje promovimesh në CasinoEuro. Sigurisht asgjë që mund të përputhet me UltraGambler bonusi i parë i depozitës. Megjithatë, ata reklamojnë Jackpot-in e tyre të garantuar në këtë seksion, i cili vështirë se duket si një promovim. (megjithëse shumat janë mbresëlënëse).

Gjuetarët e pazareve mund të jenë të zhgënjyer me promovimet, por kazinotë me cilësi të lartë priren të kenë më pak, kështu që është e kuptueshme.

CasinoEuro Mobile

Faqja CasinoEuro është plotësisht në përputhje me shfletuesit celularë dhe ju mund të shijoni portofolin e plotë të shanseve për të fituar gjatë lëvizjes. Ekzistojnë gjithashtu aplikacione për Android dhe iOS të cilat modernizojnë më tej procesin. Performanca ishte e nivelit të lartë me të 3 platformat mobile të testuara - zero vonesa (varet nga patjetër një lidhje celulare).

KazinoEuro Drejtësia

Çdo kazino në internet që testohet nga auditorë të pavarur për drejtësi shënon pikë shtesë - CasinoEuro është një prej tyre. Me këtë vulë aprovimi nga auditorët e akredituar të industrisë, lojtarët mund të gëzojnë të sigurt EuroCasino në dijeninë se po marrin shanset më të mira për të fituar.

Mbështetje CasinoEuro

Mbështetja CasinoEuro 24/7 mbulon një spektër të gjerë të gjuhëve evropiane - 7 gjithsej: anglisht, finlandisht, gjermanisht, norvegjeze, polake, portugeze, spanjolle. Reputacioni i tyre i stafit të trajnuar mirë dhe të sjellshëm qëndroi i vërtetë gjatë testimit tonë përmes bisedës së drejtpërdrejtë, postës elektronike dhe telefonit. Do të ishte mirë që të shtohej një numër telefoni pa pagesë.

CasinoEuro Sigurimit

Siç mund të pritej nga një kazino në internet e vendosur dhe e besueshme, siguria është thelbësore në CasinoEuro. Të gjitha transaksionet dhe detajet personale janë të koduara SSL duke siguruar qetësinë e mendjes. Në këtë kohë dhe moshë, është e rëndësishme të qëndroni te kazinotë në internet që ofrojnë këtë lloj mbrojtjeje,

Depozitat dhe Tërheqjet e CasinoEuro

Ekziston një kufi tërheqjeje në CasinoEuro por është 50 000 Euro në ditë. Ne mendojmë se në ekonominë e sotme, kjo është një shumë shumë bujare dhe e bollshme. Shumica e metodave kryesore të depozitave dhe tërheqjeve ofrohen dhe ju duhet të gjeni diçka që plotëson nevojat tuaja. Shpresojmë që, me kalimin e kohës, shtohen disa opsione më pak të popullarizuara.

Pse duhet të luani në kazinotë online CasinoEuro?

Ka pak dyshim se CasinoEuro është një nga opsionet më të mira për lojtarët në Evropë për të shijuar bixhozin në internet të klasit botëror. Kjo kazino në internet bie paksa për sa i përket promovimeve, por shkëlqen kur bëhet fjalë për lojë cilësore dhe pagesa të besueshme fituese. CasinoEurro mbledh mjaft kuti për ta bërë atë një zgjedhje të sigurt. Filloni sot me UltraGambler tuaj ekskluziv bonusi i parë i depozitës.