Online Casino Canada

Online Casino Canada

Kur bëhet fjalë për kazinotë online në Kanada, lojtarët do të prishen për zgjedhje pasi ligjet për lojërat e fatit janë mjaft liberale. Kazinotë në internet të Kanadasë priren të rregullohen mbi një bazë të countrified.

Lojtarët kanadezë mund të zgjedhin të marrin pjesë në luajtjen e llotarive, poker në internet në një faqe të kazinosë me tregtar të drejtpërdrejtë ose edhe të vendosin baste në një libër sportiv në internet. Pavarësisht nëse jetoni në British Columbia (BC), Quebec ose Ontario, të gjithë lojtarët me bazë në Kanada kanë një zgjedhje të gjerë të lojërave elektronike të videove, lojërave të tavolinës dhe kartolinave.

Pavarësisht nëse jeni në jackpote progresive ose në lojëra fati në kohë reale, me para të vërteta, ne kemi të gjitha informacionet që ju duhen për të luajtur në kazinotë në internet të disponueshme në Kanada, plotësisht të ligjshme.

Udhëzuesi ynë për faqet më të mira të kazinove në internet kanadeze

Kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në internet në Kanada, ligjet priren të ndryshojnë krahinë për krahinë. Kjo do të thotë se mosha ligjore e lojërave të fatit, lojërat e kazinosë dhe aksionet ndryshojnë nga krahina.

Ashtu si me të gjitha kazinotë online në të gjithë botën, çdo kazino kanadeze konkurron me njëra-tjetrën për t'u ofruar klientëve të rinj bonusin më të mirë të mirëseardhjes për t'i joshur ata të regjistrohen në faqet e tyre. Pasi të regjistroheni, shumë prej tyre do të vazhdojnë t'ju ofrojnë bonuse të vazhdueshme.

UltraGambler ka kritere shumë gjithëpërfshirëse kur rishikojmë kazinotë në internet. Ne shikojmë se çfarë ofertash dhe promovimesh kanë, llojet e lojërave në dispozicion, mbështetjen e klientëve dhe shumë më tepër. Sapo një kazino të kalojë këto kritere, ne jemi në gjendje ta shtojmë atë në listën kryesore të kazinove në internet në Kanada.

Oferta dhe promovime të mirëseardhjes

Nëse vendosni të luani në një kazino në internet në Kanada, mund të prisni të shihni disa shpërblime ftuese për të maksimizuar përvojën tuaj. Shumë nga shpërblimet e mirëseardhjes që do të shihni do të jenë një Ndeshje Depozitash e cila është një mënyrë e shkëlqyeshme për të rritur llogarinë tuaj në internet para se të filloni të luani.

Një Bonus Ndeshjeje Depozite në mënyrë efektive dyfishon shumën tuaj të depozitës, këto zakonisht kufizohen midis 200 dhe 500 dollarë. Për shembull, nëse vendosni të depozitoni $ 100 në regjistrimin e parë, për sa kohë që respektohen termat dhe kushtet, atëherë do të merrni një bonus ndeshje prej $ 100.

Rrotullimet Falas ofrohen gjithashtu si promovim për klientët e rinj dhe ekzistues.

Kazino Lojërat

Pasi janë legalizuar vetëm për disa vjet në Kanada, kazinotë në internet janë bërë shumë të popullarizuara dhe lojtarët kanë zhvilluar një shije për një gamë të gjerë lojërash kazino.

Pavarësisht nëse po kërkoni të luani në një tryezë klasike, lojëra elektronike në internet ose kazino të drejtpërdrejta të tregtarëve, Kanada ka shumë për të ofruar. Disa nga lojërat më të njohura përfshijnë:

Lojëra elektronike: ndoshta lobi më i popullarizuar në një kazino në internet është seksioni i lojërave elektronike të videove. Shumica e kazinove do të kenë mbi 1000 lojëra për të zgjedhur duke përfshirë ato me temë rreth shfaqjeve të njohura televizive.

Lojërat e tryezës: këto janë lojërat standarde që mund të gjesh në dyshemenë e një kazinoje me tulla dhe llaç. Prisni të jeni në gjendje të luani Blackjack, Ruletë, Poker dhe shumë variacione të tjera të këtyre lojrave.

Lojëra të Tregtarëve Drejtpërdrejt: bashkohuni me tregtarët e drejtpërdrejtë në tavolinat e pokerit dhe ruletës. Bisedoni me krupierin dhe lojtarët e tjerë ndërsa vini bast. Kjo është përvoja përfundimtare e kazinosë në jetën reale pa lënë rehatinë e shtëpisë tuaj.

Metodat e depozitimit dhe tërheqjes

Lojërat e fatit të Kanadasë kanë një gamë të gjerë të metodave të depozitave dhe tërheqjeve për të zgjedhur. Shumica e kazinove dhe vendeve të basteve në det të hapur shpesh pranojnë edhe dollarë kanadezë. Këtu është një ndarje e formave të tjera të metodave të pagesës:

iDebit: mënyra më e shpejtë dhe më e përshtatshme për të bërë transferta bankare të sigurta. Ju mund të depozitoni përmes një sërë bankash kryesore duke përfshirë Royal Bank of Canada, Bank of Montreal dhe TD Canada Trust.

Karta e Kreditit / Debitit: kjo metodë duhet të përdoret me kujdes pasi shpesh ka një tarifë të paradhënies së parave që lidhet me përdorimin e një karte krediti. Sidoqoftë, me këtë metodë, ju jeni në gjendje të lëvizni para rreth llogarive tuaja duke përdorur një Visa ose MasterCard.

INSTADebit: kjo metodë është një mundësi e sigurt për klientët që dëshirojnë të kryejnë një transfer bankar direkt nga një llogari bankare kanadeze pa u ngarkuar me një tarifë për transaksionin.

E-Portofolet: nëse keni qenë duke luajtur bixhoz disa kohë, ka shumë të ngjarë të njiheni me këto mënyra pagese. Më të zakonshmet përfshijnë PayPal, Neteller, Skrill dhe shumë më tepër. Ky opsion i bën pagesat të shpejta dhe të lehta.

Paysafecard: këto njihen më mirë si kartë debiti e parapaguar. Lojtarët mund t'i blejnë këto karta në dyqane ose në internet, ata e mbushin kartën nga banka e tyre dhe më pas përdorin numrin e kartës 16 shifrore për të depozituar në llogarinë tuaj të kazinosë në internet. 

Siguria dhe licencimi

Të gjitha kazinotë që UltraGambler rekomandon janë shqyrtuar plotësisht për të konfirmuar që siguria e tyre është e nivelit të lartë. Të gjitha faqet e llogarisë personale përdorin teknologji plotësisht të koduar. 

Mbështetja e klientit

Kur jeni në procesin e regjistrimit për një kazino në internet ose jeni në mes të lojës dhe diçka nuk shkon mirë, duhet të jeni në gjendje të jeni në kontakt me një njeri për ndihmë në kohën më të shkurtër. Kazinotë Online në Kanada kanë mundësinë të jenë në kontakt të drejtpërdrejtë me dikë brenda sekondave përmes veçorive të bisedës së drejtpërdrejtë 24/7.

Nëse biseda e drejtpërdrejtë nuk është e disponueshme, gjithmonë do të ekzistojë mundësia për të thirrur ose dërguar me email një agjent mbështetës me ndonjë problem.

Si të Regjistroheni në një Kazino Online Kanadeze

Para së gjithash, lexoni në listën e mësipërme përpara se të zgjidhni se cila kazino në internet shënon të gjitha kutitë për ato që ju po kërkoni. Një vështrim i shpejtë i gjërave që duhen konsideruar përfshijnë:

  • Welcome Bonus
  • Metodat e depozitimit / tërheqjes
  • Kazino e Drejtpërdrejtë e Tregtarëve në dispozicion
  • Makineri e preferuar e lojërave elektronike
  • Regjistrimi i lehtë.

Fat i mirë dhe bixhoz i lumtur!