Kazino e Lartë Roller

Kur bëhet fjalë për kazinotë në internet me role të larta, zgjedhjet janë të pafundme. UltraGambler ju jep rishikimet më të mira të kazinove me rul të lartë dhe bonuse kazino. Le të ju ndihmojmë të gjeni kazinonë e duhur në internet me rrota të larta për ju me vlerësimet më të mira dhe programin VIP.

Kazinot më të mira në internet me rrota të larta

Kazinot me rrota të larta janë krejtësisht të ndryshme nga kazinotë normale në internet me bonuse falas dhe / ose pa bonuse depozite. Ju nuk do të gjeni asnjë lojtar në një kazino të lartë që dëshiron të luajë bixhoz vetëm për argëtim. Një kazino me rrota të larta është një faqe e kazinosë në internet ku lojërat e kazinosë luhen për shuma jashtëzakonisht të larta parash.

Ato janë krijuar posaçërisht për lojtarët që luajnë me aksione më të larta. Do të ketë gjithashtu një program VIP të disponueshëm për përdorimin e rrotullave të larta. Dërgohen menaxherë personalë, bonuse ekskluzive, ngjarje globale dhe ftesa. Lojtari përfiton kështu nga shumë shtesa që një lojtar normal nuk mund të përfitojë.

A është rritur ekuilibri juaj në kohët e fundit? Dëshironi të shikoni më lart shkallën e lojërave të fatit? Më në fund keni vendosur të kaloni në kazinotë me aksione të larta. Atëherë ju mund të pyesni veten se ku mund t'i gjeni këto dhe cilat përshtaten më mirë bastet tuaja. Këto thjesht mund të jenë kazino të njohura në internet me role të larta por mbi të gjitha, ato duhet të jenë një kazino e besueshme.

Kjo është veçanërisht e rëndësishme nëse jeni duke depozituar shumë para në llogarinë tuaj të lojtarit. Ne gjithashtu mund të rekomandojmë kazino me rrota të larta ku mund të luani bixhoz me shuma të larta deri në 75,000 € në tavolinat e ruletës, për shembull.

Çfarë është një lojtar me rrota të larta?

Nëse ende nuk e dini përkufizimin e një rul të lartë, ne do t'ju shpjegojmë atë në detaje. Ju hasni tre lloje të rrotullave të larta në një kazino në internet. Ju keni 'lojtarët', 'lojtarët premium' dhe 'balenat'.

Balenat janë rrotullat e vërteta të larta dhe mund të vënë bast shumë të mëdha për çdo radhë në një tryezë shkop polici, pa hezitim.

Lojtarët që luajnë bixhoz për një shumë prej 10,000 € nuk konsiderohen as të kualifikuar për të gjitha shtesat argëtuese. Ju patjetër do të duhet të keni 100,000 deri 250,000 € në llogarinë tuaj të lojtarit për t'u trajtuar si një VIP i vërtetë. Këta lojtarë vënë bast sa 5000 € ose 10,000 € për bast në një kazino në internet me rrota të larta.

Balenat - të quajtura edhe rulë të lartë

Krem de la kremi i bixhozxhinjve janë balenat. Krahasuar me lojtarët e tjerë ata do të vënë bast më shumë. Në një kazino në internet, ata mund të luajnë me lehtësi 1 milion € në më shumë për seancë dhe të arrijnë fitime të mëdha në një afat të mirë. 

Planet speciale të kthimit të parave, statuset VIP ose kompensimi janë rregulluar për to. Kazinotë me rrota të larta do të bëjnë gjithçka që munden për t'i mbajtur këta lojtarë si klientë të rregullt.

A keni para të mjaftueshme për të shpenzuar veten dhe a doni të luani bixhoz në një kazino të besueshme me rrota të larta? Nëse mendoni se jeni gati të luani me aksione të mëdha në shkop polici në internet, ruletë në internet ose makinat e fatit në internet, do të gjeni një listë të kuruar (sipër) të kazinove më të sigurta VIP me rrota të larta që mund ta ofrojnë këtë.

Bonuse të larta për mirëseardhje

Para së gjithash, do të dëshironi të gjeni kazino në internet me role të larta me bonuse më të larta të kazinosë. Arsyeja për këtë është fakti që vetëm rrotullat e larta mund të përfitojnë nga bonuse të larta, por ju do të duhet të bëni depozita më të mëdha për këtë. 

Nëse lojtari mesatar i kazinosë në internet kishte 20,000 €, ata nuk do të tentojnë të depozitojnë të gjithë shumën në llogarinë e tyre në një kazino në internet. Kjo do të shkojë drejt një makine të re ose kostos mujore të shtëpisë. Sidoqoftë, në një kazino me rrota të larta, do të zbuloni se llogaritë e tyre do të depozitohen me një minimum prej 20,000 €.

Edhe njerëzit me shumë para e duan një bonus falas, veçanërisht një që do të jetë në dispozicion ekskluzivisht për ta. Ka disa kazino me rrota të larta që ofrojnë bonuse falas, por blerja fillestare (depozita) do të jetë shumë më e lartë se ajo që janë mësuar nga lojtarët normal të kazinosë.

Programet VIP në Kazinot me Roller të Lartë

Nëse planifikoni të vendosni aksione të mëdha në kazinotë në internet, pse të mos përfitoni nga një Program VIP? Kur regjistroni një llogari në një nga ofruesit tanë, menjëherë mund të përfitoni nga një program ekskluziv bonusi. Ju gjithashtu mund të kontaktoni ndihmën para se të bëni depozitimin tuaj të parë. Gjithmonë do të jetë e mundur të mbyllni një marrëveshje dhe të merrni bonuse edhe më të larta nëse jeni të gatshëm të depozitoni shuma të mëdha parash.

Lojëra elektronike me rrota të larta

Ju mund të gjeni lojëra elektronike të larta në disa kazino në internet. Disa vende madje ofrojnë mundësinë për të vendosur një bast prej 100.000 euro për rrotullim! Sigurisht, është shumë emocionuese të vendosësh një bast të tillë. Ju mund të bëheni të pasur në një çast, ose t'i humbni të gjitha. Pra, nëse keni një buxhet të madh dhe nëse ju pëlqen të entuziazmoheni me nerva, lojëra elektronike me rrota të larta janë perfekte për ju.

Lojëra elektronike të njohura me rrota të larta

Në një parajsë të lojërave të fatit në internet, ju mund të zgjidhni midis një larmie të madhe lojërash elektronike me role të larta. Ata zakonisht kanë dizajn dhe lojë të shkëlqyeshëm. Gjithnjë e më shumë kazino në internet gjithashtu ofrojnë cilësi të shkëlqyera HD. Ndër lojëra elektronike më të popullarizuara të rrotullave të larta janë '88 Fortunes ',' Aztec's Millions 'dhe' Blood Suckers '. Me këto lojëra, ju mund të argëtoheni dhe të fitoni shumë para.

Lojëra elektronike të tjera të njohura të rrotullave të larta përfshijnë:

  • Çikago
  • Kleopatra
  • Fantastic Four
  • Z. Cashback
  • Rrotullat misterioze
  • Starburst
  • Magjistar i Ozit

Luaj në një Kazino Online me Roll të Lartë

Ne ju rekomandojmë që të luani bixhoz në një kazino të vlerësuar dhe të besueshme në internet nëse doni të trajtoheni mirë si një lojtar VIP. Kazinotë online me programe VIP ju ofrojnë bonuse më tërheqëse të kazinosë. Ju mund të shpërbleheni me para falas pasi të keni arritur një status specifik dhe do të merrni një kthim të parave në javë. Sa më shumë para të vini bast në lojërat e kazinosë, aq më shumë para mund të prisni!

Përfitoni nga shpërblimet ekskluzive mbi depozitat tuaja me kushte shumë të ulëta për bastet dhe ka shumë përfitime të tjera të shkëlqyera që vijnë me një klub lojtarësh në një kazino VIP & me rrota të larta. Duke bërë një depozitë minimale prej 10,000 eurosh, ju kualifikoheni për bonusin e lartë nga shumë kazino në internet.