Bastet Falas & Regjistrohuni Oferta

Nëse ende nuk keni përdorur një bast falas, ose nëse ende nuk jeni kualifikuar për një ofertë regjistrimi në një faqe bastesh në internet, do t'ju duhet që të zvarriteni nën atë shkëmb.

Bastet falas dhe ofertat e regjistrimit janë mënyra më e mirë për bast, duke hequr nevojën për të shpenzuar para të gatshme, në mënyrë që të përfshiheni në lojërat e mëdha çdo javë.

Mirë, e kuptojmë - ju jeni i zënë. Pra, nëse sinqerisht nuk e keni përdorur akoma një bast falas të mbushur me fitime ose ofertë për regjistrim, këtu do të gjeni mënyrën se si të përdorni një bast falas dhe çfarë mund të prisni prej tij:

Bastet më të fundit Falas dhe Ofertat e Çmimeve të Rritura

Pavarësisht nëse ishte i qëllimshëm apo jo, ju keni ngecur në Mekë për bastet më të fundit falas dhe ofertat e zgjeruara pikërisht këtu në UltraGambler. Jo vetëm e fundit, por më e madhja dhe më e mira, e cila ju ofron mundësi të pabesueshme për të bërë para të vërteta, pa rreziqe.

Ekipi ynë i radarëve njerëzorë është më i miri në gjetjen e basteve më të fundit falas dhe promovime të rritura të çmimeve, kështu që ju mund të na bëni një-ndalesa për bastet falas, promovime të ndryshme të tjera dhe këshilla dhe informacione në lidhje me çdo formë bastesh.

Ofertat e basteve sportive

Bonus 100% në depozitën e parë

T & Cs Aplikoni

Bast Minimumi prej 5 & dhe Merrni 30 £ në Bonuse

T & Cs Aplikoni

Bonus 100% deri në 25 € + 10 € Bast Falas

T & Cs Aplikoni

50 Euro Bonus për Depozitën e Parë

T & Cs Aplikoni

Çfarë është një bast falas?

Bastet falas janë mënyra më e mirë për të shijuar bastet në ndeshjet tuaja të preferuara të futbollit, duke ju lejuar mundësinë për të përfituar nga veprimi pa rrezikuar paratë tuaja të vërteta.

Bastet falas funksionojnë si kupona në një dyqan. Në vetvete, ajo nuk ka vlerë parash - por me shitësin me pakicë, ia vlen aq sa thotë në fytyrë. Një bast falas 10 £ vlen 10 paund para në sytë e shitësit tuaj, i cili në këtë rast është zgjedhja juaj e një faqe bastesh.

Dallimi i vetëm është se do të ketë pothuajse gjithmonë kushte dhe kushte që përcaktojnë se sa mund të vini në të njëjtën kohë, në çfarë mund të vini bastin tuaj falas, shanset minimale të zgjedhjeve tuaja dhe vendime të ndryshme. Gjithmonë sigurohuni që të pastroni me kujdes rregullat dhe kushtet e bastit tuaj falas për t'u siguruar që nuk e skualifikoni veten nga fitimet e mëdha të mundshme.

Bastet falas mund të arrihen në një numër mënyrash, por bastet më të mëdha falas mund të jenë ato të marra nga ofertat e regjistrimit kur regjistroheni në një faqe të re të basteve. Ofertat e regjistrimit kanë qenë një mjet i përdorur për të joshur klientët e rinj që kur filluan faqet e basteve dhe me kaq shumë libralidhës të rinj dhe të ardhshëm dhe faqet e basteve, madhësia e këtyre basteve falas po rritet lart

Si të përdorni një bast falas

Bastet falas janë po aq të lehta për t’u përdorur sa do të prisnit të ishin. Mbi të gjitha, nëse libralidhës e bën atë më të vështirë se sa duhet të kemi, ne kemi shumë më tepër baste falas dhe faqe bastesh për të zgjedhur.

Nëse keni arritur një bast falas përmes një oferte regjistrimi, sigurohuni që të kontrolloni nëse ka një kod promovimi të përfshirë apo jo, dhe nëse ka, futni atë gjatë procesit të regjistrimit ose depozitimit. Kjo është pengesa e parë dhe ngre shumë shpesh bastoret.

Pasi të keni krijuar një llogari, depozitoni çdo shumë të kërkuar për t'u kualifikuar dhe kontrolluar ato terma dhe kushte për kufizimet e tregut dhe kushtet minimale të mosmarrëveshjeve. Pastaj, kur e dini se çfarë mund të bëni dhe çfarë nuk mund të vini bast, është koha për pjesën argëtuese.

Bëni zgjedhjet tuaja të basteve dhe hapni fletën tuaj të basteve. Pastaj, aty ku normalisht duhet të fusni një shumë parash, thjesht zgjidhni kuponin tuaj të basteve falas në vend të tyre dhe vendosni bastet tuaja. Thatshtë kaq e thjeshtë.

Nëse fitoni, fitimet tuaja do t'ju kthehen si para të vërteta minus shumën e kunjit falas të bastit. Nëse humbni, ose mund të përdorni fondet tuaja të depozituara ose të shkoni te faqja tjetër e basteve për një tjetër ofertë të re fitimprurëse të regjistrimit.

Bastet falas të Ligës Premier

Premier League konsiderohet gjerësisht liga më e mirë në botë për një numër arsyesh. Arsyeja kryesore që ka më shumë rëndësi për ju, është se gjithçka mund të ndodhë. Çdokush mund të mundë këdo ditën siç e shohim javë pas jave, që do të thotë se ka potencial fitimi pavarësisht se si vendosni të vini bast.

Bota të mëdha në favorit? Një zhytje në poshtër? Ose përziejeni atë me një nga qindra tregjet në dispozicion për secilën dhe çdo ndeshje të Premier League. Me shumë libralidhës në internet dhe faqet e basteve, ju mund të krijoni bastet tuaja tani dhe mundësitë janë të pafundme.

Ne kemi të gjitha bastet më të mira dhe më të fundit falas të Premier League, kështu që ju mund të drejtoheni në çdo ditë ndeshjeje duke ditur se mund të bëni një pasuri të vogël pa rrezik fare.

Bastet falas të Ligës së Kampionëve

Champions League është padyshim gara më e madhe në futbollin e klubeve dhe siç kemi parë me përpjekjen e dështuar në krijimin e Super League, kjo nuk ka gjasa të ndryshojë kurrë.

Sa herë që Champions League kthehet në ekranet tona, ju do të vini re se promovimet e faqeve tuaja të preferuara të basteve do të jenë pak më bujare. Nëse faqja juaj e zakonshme po rrit nivelet e saj të bujarisë, ne mund t'ju sigurojmë që çdo vend tjetër i basteve është gjithashtu.

Kështu që, sa herë që Champions League kthehet për të mbushur atë boshllëk të futbollit në mes të javës, ne do të sigurohemi që të jeni në azhurnim me të gjitha bastet më të fundit dhe më të mëdha falas për ndeshjet e Ligës së Kampionëve në mënyrë që të merrni ato nivele epike të eksitimit në një nivel krejt të ri.

Skuadrat më të mëdha. Lojtarët më të mëdhenj. Bastet më të mëdha falas.

FAQ-të e basteve falas

Ku mund të gjej baste falas?

Bastet falas mund të gjenden në shumicën e vendeve të basteve në internet. Problemi është, ka kaq shumë vende bastesh atje sa mund të jetë një detyrë dërrmuese t'i gjesh të gjithë dhe të shifrosh nëpër ato të këqija për të gjetur minierat e arit.

Ne konsolidojmë të gjitha bastet më të mëdha dhe më të mira falas dhe ofertat e regjistrimit në një vend me qasje të lehtë këtu në faqen tonë, kështu që të mund të kaloni më pak kohë duke kërkuar internetin dhe më shumë kohë për të bërë para të gatshme.

A mund ta tërheq bastin tim falas?

Fatkeqësisht, nuk mund të tërhiqni bastet falas. Bastet falas madje zakonisht zakonisht nuk shtohen në bilancin tuaj të basteve dhe në vend të kësaj funksionojnë më shumë si kupona që ju i shtoni fletës tuaj të basteve para se të vendosni bastin tuaj.

Në disa raste, ju mund të mos jeni në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja derisa të keni bërë bastin tuaj falas disa herë, megjithatë, kjo është shumë e rrallë në rastin e basteve sportive. 

Cilat janë termat dhe kushtet e bastit tim falas?

Kushtet dhe kushtet e bastit tuaj falas përcaktohen nga faqja e basteve që ofron promovimin, dhe megjithëse kushtet e sakta ndryshojnë nga promovimi në promovim, ka disa rregulla të përsëritura që ne i shohim në shumicën e rasteve:

    • Depozita minimale - pasi të keni krijuar llogarinë tuaj, sigurohuni që të depozitoni shumën minimale të kërkuar për t'u kualifikuar për bastin tuaj falas.
    • Kunji minimal - minimumi i aksioneve për t'u kualifikuar për bastin tuaj falas është zakonisht shuma e depozitës. Shuma minimale e përdorimit të basteve falas është zakonisht e gjithë shuma e basteve falas ose shumëfishimet e 10.
    • Shanset minimale - sigurohuni që zgjedhjet tuaja të përmbushin kërkesat minimale të mosmarrëveshjeve të bastit tuaj falas. Shanset minimale janë zakonisht 1.0 ose 2.0 por do të varen nga termat dhe kushtet specifike të bastit tuaj falas.
  • Lloji i tregut - nganjëherë faqet e basteve dëshirojnë të inkurajojnë bastet në tregje specifike dhe nuk do të lejojnë që basti juaj falas të përdoret në të tjerët.

Afati kohor - do të ketë rregulla të afateve kohore për sa kohë duhet të kualifikoheni pasi të keni regjistruar llogarinë tuaj, si dhe sa kohë duhet të përdorni bastin falas para se të zhduket. Kjo është zakonisht shtatë ditë por do të ndryshojë.