Derību padomi Norwich City pret Watford

Sākumlapa » Jaunumi » Derību padomi Norwich City pret Watford

Baļķa apakšā Norwich vēlas pavērst savu likteni otrdien, kad viņi sestdien Carrow Road stadionā uzņem citu grūtībās nonākušu komandu Watford. Padomi par derībām un iespējas var izrādīties vērtīgi, kad saduras divas izmisušas komandas. Un, kaut arī ir sezonas sākums, abu komandu līdzjutējiem noteikti jāskan izkrišanas trauksmes zvaniem. Tas jo īpaši attieksies uz Norvičas atbalstītājiem, kuriem šosezon vēl nav jāredz, ka komandas sastāvs nopelna nevienu punktu. Abām komandām zaudējot, būs uguņošana vai blāvi?

Norwich City pret Watford

Datums: 18. gada 2021. septembris

Norises vieta: Carrow Road stadions

Laiks: 4:XNUMX (Apvienotās Karalistes laiks)

Gan Noridžas, gan Votfordas līdzjutēji būs pieraduši pie negulētām naktīm izkrišanas dēļ, bet varbūt ne tik sezonas sākumā. Tātad Kanāriju fani sestdien piepildīs savu mājas stadionu ar uzmundrinājumu savai komandai, lai iegūtu punktus žurnālā. Patiešām, viņi var justies nedaudz smagi, jo, saskaroties ar Premjerlīgas sākumu, viņi saskārās ar nelāgu neizšķirtu - pretī dažām labākajām komandām, kuras neviens negaidīja. Tomēr, otrādi, ceļam Norvičam no šī brīža vajadzētu kļūt nedaudz vienkāršākam, un šī tikšanās pret Watford varētu būt sākums mazāk bedrainam ceļojumam. Pirmās četras jaunās Premjerlīgas sezonas nedēļas stāties pretī visai Liverpūlei, Mančestras "City", "Leicester" un "Arsenal" ir murgaini. Bažas, protams, rada tas, ka spēlētāju uzticība ir tik ļoti sabojāta, ka līdz šim viņi būs pieraduši zaudēt.

Votforda forma no pirmā acu uzmetiena var šķist pārāka, jo šosezon viņi ir sakrājuši vismaz 3 punktus. Bet, godīgi sakot, tas nav ābolu salīdzinājums ar āboliem. Svaigi paaugstinātajā amatā Votfordai līdz šim ir bijusi daudz vienkāršāka pāreja, un, bez šaubām, komandai viss kļūs vēl šokējošāks, jo viņi sāks stāties pretī lielākiem konkurentiem. Kamēr viņi sezonu sāka ar uzvaru ar 3: 2 uzvarot Aston Villa, Hornets līdzjutējiem nebija maz iemesla svinēt, jo komanda ir uzvarēta katrā no nākamajiem trim Premjerlīgas mačiem. Un ne obligāti pēc formas milžiem, bet drīzāk Braitonai, Totenhemai un vilkiem. Līdz ar to šī sezona nenotiek peldēs, un Hornets pie horizonta ir daudz jābaidās. Visticamāk, sestdien šajā tikšanās reizē ir ļoti maz pārliecības.

Likmes uz Norwich pret Watford

Dažreiz, aplūkojot žurnālu un gūtos punktus šosezon, ir labākais rādītājs, novērtējot futbola mača izredzes. Tomēr šajā gadījumā tas tā nav. Tā kā izloze līdz šim bija maldinoša, kā minēts, ceļš abām komandām ir bijis ļoti atšķirīgs. Tas, apvienojumā ar mājas priekšrocību, pamatoti izvirzīja Norwich uz bukmeikeru dēļiem. Bet cik precīzi ir zemāk esošie koeficienti, un vai ir kādas derību iespējas vai labi derību padomi, ko var iegūt? Apskatiet pašreizējos koeficientus; tad mēs sadalīsim katras komandas formu un veiksim novērtējumu.

Sezonas izcēlums/zemais laiks

Norwich

Izcelt: Norwich 6 - 0 Bournemouth (Carabao Cup 3. kārta)

Redzot, ka Norvičs ir zaudējis visos četros Premjerlīgas mačos, var droši apgalvot, ka viņu pašreizējo izrāžu izcilais fakts ir Karabao kauss. Tieši tur viņi savā dzimtajā stadionā dzīvā Kanāriju fanu pūļa priekšā sarāva Bornmutu par sešiem vārtiem. Vajadzēja tikai 12. minūtes sākuma vārtus no dārgā nesenā transfēra Christos Tzolis, lai atvērtu slūžas, un raksts drīz vien nonāca pie sienas. Norvičs viegli un ātri atrada vārtsargu, jo satriektā Bornmutas puse izskatījās apstulbusi.

Lai gan šis bija spilgts sniegums, kuru vērts izcelt, jāatzīmē arī, ka pēdējais Norwich mačs-izkrišana 1: 0 viesos pret Arsenal bija arī lielisks sniegums.

Slikta gaisma: Mančestras "City" 5 - 0 Norviča

Lai gan gandrīz katrs zinātājs, kas iesaistījās šajā spēlē, droši būtu paredzējis City uzvaru, vilšanās slēpjas tajā, cik slikti Norvičs kapitulēja. No Krula vārtu atklāšanas 7. minūtē līdz noslēguma Mahrezam 84. minūtē šis mačs bija vienvirziena satiksme. Nevienā brīdī Norvičs pat nepamanīja pienācīgu pretestību.

Watford

Izcelt: Watford 3 - 2 Aston Villa

"Hornets" rosījās Vicarage Road, kad izturējās pret saviem faniem ar aizraujošu jaunās Premjerlīgas sezonas sākumu. Lidojot ar 3: 0, Watford šķita pilns ar pārliecību. D Bonaventure iesāka pasaku, 10. minūtē atrodot vārtsargu, 42. minūtē Sarrs nostiprināja rezultātu, bet 67. minūtē Hernandess efektīvi noslēdza darījumu ar satriecošiem vārtiem. Kamēr Votforda pēc tam nedaudz samazināja savu aizsargu, ļaujot Villai divus atgriešanās vārtus, viņiem nekad nedraudēja sakāve.

Zems apgaismojums: Braitona 2 - 0 Watford

Svaigi noslēdzot fantastisko atklāšanas spēli, Votforda devās uz American Express Community stadionu, lai stātos pretī Braitonai. Diemžēl uzreiz pēc iesākuma kļuva skaidrs, ka Hornets ir nedaudz zaudējis spēku. Viņi ne tikai nepārtraukti atteicās no valdīšanas, bet visu 90 minūšu laikā viņiem bija tikai viens metiens pa mērķi. Viņi tika atstāti starta blokos, nekad neiegūstot ritmu vai impulsu, un pēc tam, kad 10. minūtē mājinieki guva vārtus, viss pasliktinājās - kopumā diena, kuru Watford līdzjutējiem vislabāk aizmirsa.

Komandas ziņas

Baumo, ka būtisku izmaiņu nebūs, jo abām komandām, neskatoties uz nesenajiem rezultātiem, šķiet, ka vadība pilnībā atbalsta. Varētu cerēt, ka Votforda tomēr varētu kaut kā pastiprināt to, kas ir bijis izteikti uzbrūkošais sastāvs.

Spēles priekšskatījums

Lai gan Watford var pacelt galvu pēc ierašanās Premjerlīgā un atklāšanas ar uzvaru, vēl ir daudz jāuzlabo, ja viņi vēlas būt nopietni konkurētspējīgi šajā līmenī. Hornets ievads augstākajā lidojumā ir bijis nedaudz maigs, un sestdienas spēle pret Kanāriju salām būtu sākums grūtam ceļam priekšā. Lai gan viņi parādīja savas vārtu gūšanas spējas pret "Villa", Premjerlīgā viņi vēl nav atraduši vārtus. Šim vārtu trūkumam ir jārada bažas par viņu uzbrukumiem.

Šobrīd Norviča diez vai ir spēkavīrs, taču šosezon Premjerlīgā neuzvarēja. Tomēr, tāpat kā sacīkšu zirgam, kas nokrīt klasē, komandai ir jāizbauda izredzes sastapties ar pretiniekiem ar mazāku kalibru nekā viņu pēdējos izgājienos. Un galu galā viņi ir parādījuši, ko viņi var darīt, kad tas notiek - nav jāskatās tālāk par viņu Bornmutas karabao kausa nojaukšanu. Šo iemeslu dēļ, kā arī mājas skatītāju priekšrocības, Norwich tiek izvēlēts, lai gūtu pārsvaru. Tas ir gadījums, kad no pirmā acu uzmetiena neveido pilnīgi precīzu situācijas priekšstatu. Kanāriju salas ir spēcīgākā komanda, neraugoties uz to, ka šosezon nav neviena punkta, un viņi ir izvēlēti, lai sestdien saviem faniem dotu ko dziedāt. Viens no šaubu elementiem ir tas, ka Watford ir priekšrocības salīdzinājumā ar Norwich. Tomēr Norwich ir provizoriska izvēle, lai gūtu virsroku un apgrieztu savu likteni, uzliekot žurnālam vērtīgus punktus.

Ikviens, kurš nolemj derēt par šo tikšanos, pārliecinieties, ka maksimāli palielināsiet savas izredzes laimēt, izmantojot bezmaksas likmi vai depozīta bonusu zemāk:

Nav pamata domāt, ka šim mačam būtu kāda ietekme uz Premiership titula izcīņu - galu galā abas komandas nīkuļo. Tomēr, ja jūs domājat par to, kurš pacels trofeju, šeit ir izredzes zemāk.