Törökország vs Hollandia fogadási esélyek

Kezdőlap » Hírek » Törökország vs Hollandia fogadási esélyek

Hollandiában van a fölény ebben a játékban, tíz meccs öt győzelmével. A fogadóirodák kedvenceik közé sorolták őket, és 3/4-es besorolással diadalmaskodnak Törökország felett. Hollandia nyereményszorzója 7/2, Paddy Power és William Hill 3/1-es döntetlent kínál.

A hollandok Lettországgal és Gibraltárral néznek szembe a Törökország elleni mérkőzést követő nemzetközi szünet előtt. Szerda esti győzelemmel a szünet előtt kilenc meccsből kilenc pontot gyűjthettek. Hollandia favoritként megy a szerdai meccsre a győzelemhez. A török ​​csapat elleni győzelem esélye 15: 19.

A többi csoportellenfélhez - Montenegróhoz, Lettországhoz, Gibraltárhoz, Törökországhoz és Norvégiához képest - úgy tűnik, Hollandiában van a legmagasabb színvonalú csapat. Norvégia részt vehet a csatában a csúcson, de kétségtelen, hogy sem Norvégia, sem Törökország nem fogja megakadályozni, hogy Hollandia megszerezze az első helyet. Túl korai ilyen jóslatokat vagy feltételezéseket megfogalmazni, de ha a jelenre koncentrálunk, akkor azt mondanám, hogy Hollandia megfelelő formában van, és egynél több tisztességes alakulata van.

Az eredményhez a sorsolásokat 4.00 kvótával értékeljük. A fent leírtak alapján láthatjuk, hogy az FT 2.5 gólja a legjobb fogadási lehetőség, amelyet megtehetsz erre a játékra. Ez egy izgalmas, 19.5-es aránnyal tér meg.

Gunes kihívást jelent a török ​​bajnokságban a francia bajnokság nehéz csapatával szemben. A hollandok kapujában Cenk Tosun (Besiktas) és Burak (Lille) csatár duóra támaszkodik. Yusuf Yazici és Zeki Celik két másik játékos áll a Lille rendelkezésére.

A tét a vb-kvalifikáció miatt ennek a meccsnek érdekes eseménynek kell lennie. Hollandia közvetlenül vezeti Törökországot, öt meccset nyert és négyből hármat vesztett, a játék döntetlennel zárult. Törökország azonban legutóbbi találkozóján 3–0-ra legyőzte Hollandiát.

A világbajnoki selejtezők európai szakaszának kezdő derbijére Törökországnak otthont adó Isztambulban kerül sor, akik Hollandiával néznek szembe. Nagy intenzitású összecsapás, hogy egyik fél sem szeretne olyan világbajnoki selejtezőt indítani, amelynek nagy múltja van a közvetlen találkozásoknak. Kár lenne kihagyni az isztambuli légkört, mivel a török ​​szurkolók mindig a legtöbbet hozzák ki a műsorból, amikor válogatottjuk játszik.

Senol Gune csak egy győzelmet aratott Törökországban az előző szezonban. Ez nem nagyszerű rekord, de örülni fog annak, hogy a győzelem aránya (meccsenként pont) megegyezik Fatih Terimével.

Törökország utoljára 2002-ben jelent meg a világkupán Gunesban, ahol 1954 óta első fellépésén harmadik helyezéssel lenyűgözték a világot. Azóta gyakran szerepelnek az Európa-bajnokságon, Törökország pedig bejut az elődöntőbe. 2008-ban.

Törökország novemberben 2-0-s vereséget szenvedett Magyarországtól az UEFA Nemzetek Ligájában. A Ferencváros támadója, David Siger és a Kasimpasa középpályása, Varga Kevin góljai a második félidőben bebiztosították a hazaiak győzelmét. A G-csoportban derbik lesznek, mivel a második helyezett Törökország Hollandiát fogadja, amely csapat a 2022-es világbajnokságra kvalifikált favorit. Itt olvashatja el a Törökország és Hollandia előrejelzésének és fogadásának okait.

A hollandok öt meccsen veretlenek, a nemzetközi versenyek kivételével minden versenyen széria van. Az öt meccsből négy mindkét csapat góljával, kettő pedig 2.5 góllal zárult. Holland utolsó két válogatottja mind győzelemmel végződött számukra.

Hollandia trükkös törökországi utazással kezdi szerdán este a 2022-es világbajnokság kvalifikációs kampányát, amikor megkezdődik a G csoport. Frank de Boers emberei a legkedveltebbek az első hely megszerzésében, míg Törökország a második helyezett csapat, és jövőre Katarral kell szembenézniük. A sportvakond a 2022-es Törökország és Hollandia közötti világbajnokság selejtezőjének előzetesét adja szerdán, beleértve az előrejelzéseket, a csapathíreket és az esetleges felállást.

Az Everton csapata, Cenk Tosun a török ​​Premier League csapatának kevés ismerős arca közé tartozik, és várhatóan szerda este az élvonalban szerepel. A török ​​válogatott februárban kölcsönként csatlakozott a Besiktashoz, és csak egy alkalommal lépett pályára a klubban a Szuper Ligában, 28 perc elteltével a háló külsejébe ütközött.

A győzelem miatt Hollandia a Nemzetek Ligája csoportjában a második helyen végzett 11 ponttal, egy ponttal lemaradva Olaszországtól. Nagyon jó középpályájuk van és védekezésben tisztességesek, de hiányzik egy olyan csatár, aki megfelelő időben el tudná dönteni a játékot. Depay fantasztikus formában játszott a Lyonban, de nem csatár, és sok támogatásra lesz szüksége az Euróban.